سوالات

  1. مدت زمان انجام و نصب هر پروژه چقدر است ؟

به لحاظ آنکه تولید درب و پنجره های UPVC کاملاً مکانیزه بوده و با ماشین آلات پیشرفته انجام می گیرد ، تولید آنها نسبت به درب و پنجره های آهنی ، آلومینیمی و چوبی سریعتر است. نصب درب و پنجره های UPVC نیز احتیاج به عملیات بنایی نداشته و با پیچهای مخصوص به ساختمان متصل شده و با فوم مخصوص درزگیری و عایق می شود. به همین دلیل عملیات نصب نیز بسیار سریع است. به طور مثال برای یک ساختمان ۶ واحدی با تعداد درب و پنجره های استاندارد ، کل پروژه از شروع تولید تا نصب نهایی ۱۵ روز کاری می باشد که شامل ۱۲ روز تولید در کارگاه و ۳ روز نصبدر محل پروژه می باشد.

  1. آیا آب به داخل درب و پنجره های UPVC نفوذ می کند ؟

به سبب طراحی خاص درب و پنجره های UPVC که هر فریم به صورت یک تکه می باشد و همینطور استفاده از زوارهای مخصوص به هیچ وجه آب به داخل درب و پنجره های UPVC نفوذ نمی کند. ضمن آنکه محفظه هایی نیز در آن تعبیه می شود که در صورت نفوذ آب ( در هنگام شستشو ) ، آب از انتهای درب یا پنجره تخلیه شده و به داخل نفوذ نکند.

  1. درب و پنجره های UPVC در چه رنگهایی موجود میباشند ؟

رنگ اصلی UPVC  سفید بوده و هرچه رنگ آن سفیدتر و براق تر باشد بهتر است. یکی از مزایای درب و پنجره های UPVC رنگ سفید آن است که در برابر اشعه ماوراء بنفش ( UV ) که برای انسان مضر می باشد مقاوم است. رنگ پروفیل UPVC  مرغوب به مرور زمان نباید تغییر کرده و زرد رنگ شود. یکی از موارد ضمانت نامه 10 ساله ما ضمانت تغییر نکردن رنگ پروفیل درب و پنجره های تولید ما در طی 10 سال می باشد. در مورد ساختمانهایی که به لحاظ رنگ نمای ساختمان احتیاج به درب و پنجره های رنگی دارند ، این امکان وجود دارد که با ورقه های مخصوص رنگی ،پروفیل UPVC را لمینت کرده و آنرا به رنگ دلخواه تغییر داد.

  1. تعویض درب و پنجره های قدیمی به چه صورت است ؟

در یک کلام به راحتی – برای تعویض درب و پنجره های قدیمی تنها عملیات ساختمانی مربوط به کندن درب و پنجره های قبلی می باشد. برای نصب درب و پنجره های UPVC احتیاج به مصالح ساختمانی نبوده و آنها بوسیله پیچهای مخصوص و فوم مخصوص بر روی قاب درب و پنجره های قبلی نصب می گردد.

  1. نحوه نصب درب و پنجره های UPVC چگونه است ؟

درب و پنجره های UPVC ابتدا به وسیله پیچهای مخصوص به قاب فلزی تعبیه شده در ساختمان متصل گردیده و سپس با فوم مخصوص درزگیری و عایق بندی می شود. فوم مخصوص نصب در ابتدا به صورت ژله بوده و پس از چند ساعت بعد از نصب سخت شده و با افزایش حجم خود باعث استحکام بسیار زیادی می گردد. در نهایت با ماستیک محل نصب تسطیح می گردد.

  1. در هنگام ساخت ساختمان چه زمانی درب و پنجره های UPVC نصب می گردند ؟

بر خلاف درب و پنجره های دیگر ، درب و پنجره های UPVC به لحاظ آنکه احتیاج به عملیات ساختمانی ندارند می توان در آخرین مرحله ساخت پیش از رنگ کردن دیوارها و یا نصب کاغذ دیواری نصب گردند. نصب درب و پنجره های UPVC هم روی سنگ و هم روی فریم آهن امکان پذیر است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =