درباره ما

درباره ایران صنعت

گروه تولیدی ایران صنعت در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه تولید درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی آغاز نمود. و در سال 1390 با گسترش فعالیتهای خود در زمینه پخش پروفیل های درب و پنجره دوجداره با شرکتهای بزرگی همچون وین هوس، ماکرولاین ، آریا قرار داد امضا نمود. هم اکنون نمایندگی پخش پروفیل های پرپن ترکیه در ایران میباشد.

گروه تولیدی ایران صنعت همچنین در زمینه تولید شیشه های دوجداره درجه یک فعالیت میکند و کارگاه جداگانه ای برای ساخت شیشه دارد.

ایران صنعت همچنین برای ساخت فریمهای آهنی و آلومینومی پنجره های خود و همچینین گالوانیزه های مورد استفاده دارای کارگاه های جداگانه ای میباشد.

از جمله نکاتی که گروه تولیدی ایران صنعت در زمینه ساخت درب و پنجره های دوجداره از سایر تولیدی های جدا میکند، قابلیت انجام پروژه های بزرگ و سنگین مانند پروژه مجتمع های مسکونی اشنویه و همچنین بسیاری از پروژه های بزرگ دیگر میباشد.

در کارگاه بزرگ تولیدی ایران صنعت فرایند ساخت و نقشه کشی پنجره های بصورت کامپیوتری و میلیمتری و بسیار دقیق انجام میگیرد و فرایند تولید و نصب درب و پنجره ها بصورت بسیار دقیق و توسط کادر مجرب انجام میگیرد.

کارشناسان ایران صنعت در زمینه ساخت درب و پنجره بصورت حرفه ای خدمات مشاوره در بهترین انتخاب را برای مشتریان خود انجام میدهد و در این زمینه همواره منافع مشتری را در نظر میگیرد چرا که سود شرکت در حفظ منافع مشتریان است.

بزرگترین سرمانه ایران صنعت، رضایتمندی کارفرمایان است و این راز پیشرفت و پایداری ایران صنعت بوده است.

گروه تولید ایران صنعت

پیشرو در تولید درب و پنجره های دوجداره در ارومیه

iransanat.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + دوازده =